Intelligent Mobility Hungária Kft. logo

Jármű állvány- és polcrendszer szerelő

Állás részletei

  • Cég neve

    Intelligent Mobility Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    2100 Gödöllő, Déri Miksa utca 9.

  • Munka típusa

    • Teljes munkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok vagy
    • Német alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány
Állás elmentve
A hirdetést eltávolítottuk a mentett állásai közül. Visszavonom
A hirdetés adatait sikeresen elküldte az email címére.

Állás leírása

Feladatok

  • Állványok és polcok előszerelése, összeállítása
  • Állványok és polcok beszerelése képzett Sortimo-s kollégákkal együtt
  • Raktározási feladatok: beérkező és kimenő szállítmányok, alkatrészek, tartozékok bevételezése, komissiózása
  • Rendelések kezelése

Elvárások

  • Csapatjátékos vagy, szeretsz és képes is vagy csapatban dolgozni
  • Szereted a kihívásokat, problémamegoldó gondolkodásmóddal rendelkezel
  • Nem csak láttál, hanem rendszeresen használsz is kéziszerszámokat (pl.: akkus fúró/csavarozó, csavarhúzó, villáskulcs, stb.)
  • Élvezed, ha sokrétű munkát tudsz végezni. Nálunk nincs két ugyanolyan szerelés!
  • Szereted a rendet és a rendszert
  • Alap számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Word, Excel)
  • Angol/német nyelvtudással rendelkezel (írásban)

Előnyt jelent

  • Gödöllői vagy Gödöllő környéki lakóhely
  • Kreativitás, probléma megoldó képesség
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem (az elvégzett beszerelések alapján)
  • Fiatal, összetartó csapat
  • Magától értetődő jókedv
  • Továbblépési/fejlődési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Sortimo professzionális járműberendezésekkel foglalkozik és személyre szabott megoldásokat kínál a piac számára. Cégünk 2021 óta a német Sortimo International GmbH kizárólagos magyarországi képviselete. Ez idő alatt több száz személyre szabott berendezést adtunk át partereink számára. Értékünk a magas minőség, ügyfél- és emberközpontúság és a hatékonyság.

Álláshirdetés jelentése