SOS Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság logo

Senior könyvelő

Állás részletei

  • Cég neve

    SOS Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Montevideó utca 3.

  • Munka típusa

    • Teljes munkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola
Állás elmentve
A hirdetést eltávolítottuk a mentett állásai közül. Visszavonom
A hirdetés adatait sikeresen elküldte az email címére.

Állás leírása

Feladatok

  • gazdasági társaságok teljes körű könyvelése negyedéves zárással
  • analitikus és főkönyvi számlák ellenőrzése és egyeztetése
  • tárgyi eszközök könyvelése és nyilvántartása, értékcsökkenés elszámolása
  • éves beszámoló összeállításban közreműködés
  • adóbevallások összeállítása, adófolyószámlák egyeztetése,
  • könyvvizsgálat támogatása
  • kimutatások, riportok készítése
  • KSH adatszolgáltatás összeállítása

Elvárások

  • feladatkör ellátásban szerzett legalább 5 éves gyakorlat
  • mérlegképes könyvelői képesítés érvényes regisztrációval
  • számvitel és adózás folyamatait szabályozó főbb jogszabályok ismerete, és nyomon követése
  • ismert integrált rendszer ismerete és használatában szerzett tapasztalat, (előnyt jelent a Kulcs-Soft-ban szerzett tapasztalat),
  • jó problémamegoldó és jó kommunikációs képesség
  • feladat ellátásában pontosság, magas fokú precizitás
  • MS Office programok magabiztos használata (word, excel, táblázat és kimutatáskészítés)

Előnyt jelent

  • bérszámfejtésben szerzett gyakorlat és tapasztalat
  • riport összeállításban szerzett tapasztalt

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • továbbképzési és karrier lehetőség
  • jól megközelíthető, modern irodai környezet a III. kerület Montevideo utcában
  • versenyképes fizetés

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A szolgáltatás egy országos jelzőrendszerre épül, amelyhez egy országos lefedettségű távfelügyeleti és diszpécserszolgáltatás kapcsolódik. Feladata, hogy a saját otthonukban élő idős emberek egy egyszerű jelzőeszköz segítségével kapcsolatba léphessenek a Diszpécserközponttal, ahol szakképzett munkatársak próbálnak segíteni a felmerülő problémákban.
Központunk a 0–24 órás Diszpécserszolgálat és a kontakt személyek (családtag, szomszéd, vagy barát, vagy akár opcionálisan szociális gondozó) bevonásával működő, Európában egyedülálló program.

Szolgáltatásunk támogatásához és folyamatosan bővülő, vidám csapatunkba keressük új kollégánkat számviteli és adózási feladatok ellátására azonnali munkakezdéssel határozatlan időre, teljes munkaidőben.

Irodánkat Budapest III. kerületében, a Kolosy tértől nem messze, a Szépvölgyi Business Parknál találod.

Várjuk jelentkezésedet és részletes szakmai önéletrajzodat, motivációs leveledet és nettó bérigényedet a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Álláshirdetés jelentése