Continental Automotive Hungary Kft. Veszprém logo

Karbantartó technikus (Műszerész)

  • Cég neve

    Continental Automotive Hungary Kft. Veszprém

  • Munkavégzés helye

    8200 Veszprém, Házgyári út 6-8.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 12/48 órás műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Gyártóberendezések rendelkezésre állásának és üzemképességének biztosítása
  • Megelőző és javító karbantartási feladatok végrehajtása
  • A karbantartási állapotfelmérések elvégzése, dokumentálása
  • Hibafeltárási folyamatokban való aktív részvétel
  • Karbantartási dokumentáció kezelése
  • Tartalék alkatrészek kezelése

Elvárások

  • Műszaki végzettség (Elektronikai, mechanikai, mechatronikai, karbantartó technikusi)
  • Szerelési, gépjavítási ismeretek
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Néhány éves, hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • 12 órás munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Elektronikai/műszerész ismeretek előnyt jelentenek

Amit kínálunk

  • Versenyképes havi alapjövedelem
  • Cafeteria
  • Magán egészségbiztosítás
  • Vállalati buszok ingyenes használata, bérlettámogatás 100%-ban
  • Törvényen felüli műszakpótlék, munkarendpótlék
  • Meghosszabbított szünetidő
  • Prémium már próbaidő alatt
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet
  • Törvényi előíráson felüli plusz 5 nap apaszabadság
  • Iskolakezdési támogatás
  • Színház- és kézilabda jegy
  • Munkabérelőleg
  • Karácsonyi csomag
  • Continental Munkavállalói kedvezményprogram

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Céges busz

Céginformáció

Tehetség, kreativitás és újító szellem – a Continentalnál megvalósíthatod az ötleteidet, karriered bármely szakaszában is vagy! Megbízhatóságunk kulcsa a több mint 150 éves siker és a széleskörű szaktudás mellett, Te vagy. Együtt világszerte a legin-novatívabb megoldásokat nyújthatjuk a mobilitás minden területén. Nemzetközi csapatunk 58 ország több mint 193 000 munkavállalóját foglalja magába. Éld át a kreativitás szabadságát és hozzuk együtt mozgásba a jövőt! Legyél Te is a Continental tagja veszprémi vállalatunknál!