Szakápoló/gondozó (Csobánka)

  • Cég neve

    IRMÁK Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    2014 Csobánka, Margitliget

  • Fizetés

    Nettó 300e - 450e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Létszámbővítés miatt szakápolókat keresünk ápolásra és gondozásra szoruló idős emberek mellé.
12 órás munkarend (6:30-18:30, 18:30-6:30)

Elvárások

A személyes gondoskodást nyújtó szociális intézmények szakmai feladatairól és működésük feltételeiről szóló 1/2000. (I.7.) SzCsM rendelet 3. sz. melléklet ápoló/gondozó munkaköréhez tartozó végzettségek egyikével való rendelkezés.

Előnyt jelent

Kórházban, bentlakásos intézményben, idősellátásban szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Utazási hozzájárulás
  • Támogató munkakörnyezet
  • Nettó béren felüli pótlékok kifizetése (délutáni, éjszakás, vasárnapi)

Céginformáció

Társaságunk innovatív szervezet, amely külföldi és belföldi tapasztalatokat felhasználva, szükségletek felmerülésekor a szociális szolgáltatások teljes spektrumában ad választ az idős, fogyatékos és minden egyéb szükséglettel bíró képzési, szociális szolgáltatási és foglalkoztatási igényekre.

A "Jelentkezem" gomb megnyomását követően, szakmai önéletrajz benyújtásával.
A munkakör a jelentkezések elbírálását követően azonnal betölthető.