Termeléstervező

  • Cég neve

    Foster Electric (Hungary) Kft

  • Munkavégzés helye

    8060 Mór, Lakatos utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Napi/heti/havi termelési terv előkészítése, frissítése, követése
  • Termelési erőforrások megtervezése – kiszámítása (munkaerő, sorok-kapacitás stb.)
  • Kapacitás számítás – a változásokhoz igazodva
  • A gyártási dokumentációk ellenőrzése, szükség esetén módosítás
  • Adatok gyűjtése, elemzése és riportok készítése
  • Kapcsolattartás – külföldi vállalatokkal
  • Alapanyagellátás ellenőrzése (szállítási határidők, mennyiségek, egyéb adatok napi szintű követése)
  • Pozícióhoz tartozó fejlesztési ötletek irányítása
  • Auditokon való részévétel
  • Az értintett részlegekkel a napi kapcsolattartás

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat (gyártói oldalon)
  • Magabiztos szakmai angol nyelvtudás (napi használat és külföldi kapcsolattartás)
  • MS Office alkalmazása- magas szintű ismeret
  • Rendszerszemlélet
  • Felelősségteljes, megoldásorientált hozzáállás
  • Változásokhoz való gyors alkalmazkodás

Előnyt jelent

  • Főiskolai végzettség (releváns szakok: logisztika, mérnök stb.)
  • Német nyelvtudás
  • Új ismeretek iránti fogékonyság – érdeklődés

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési-, karrierlehetőség
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Munkaidő: 08:00-16:30
  • Béren kívüli juttatás
  • Egyéni bejárás támogatása munkavállalónak
  • Vidám, energikus csapat

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Foster-csoport 1949-ben alakult Tokióban. A vállalat 70 éve gyárt prémium hangszórókat, fejhallgatókat, kommunikációs- és audió eszközöket.  A vállalatcsoport Japánban, Kínában, Vietnámban, Myanmarban, USA-ban és Németországban is jelen van.  Első európai gyártóegységét- Móron indította el, ahol hangtechnikai eszközöket fog előállítani.

A jelentkezéshez kérlek csatold angol és  magyar nyelvű önéletrajzod! Köszönöm