Minőségügyi mérnök

  • Cég neve

    Manz Hungary Gépgyártó Kft.

  • Munkavégzés helye

    4031 Debrecen, Határ út 1.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A minőségügyi mérnök csapat aktív tagjaként, a belső minőség folyamatos javítása, a rendelkezésre álló minőségügyi adatok elemzése, kiértékelése és a fejlesztésre irányuló intézkedések meghatározása, azok státuszainak nyomon követése.
  • Vevői kapcsolattartás a minőségügyi kérdésekben, úgy, mint reklamációk, minőségügyi eltérési engedélye egyeztetése, valamit kiemelt vevők előre ütemezett rendszeres minőségügyi egyeztetései.
  • Vevői reklamációs rendszer teljeskörű kezelése, adatok folyamat szerinti rögzítése, reklamáció elbírálása, jogosság esetén az érintett területek informálásával, korrekciós és megelőző intézkedések biztosítása.
  • Szükség esetén kapcsolattartás a beszállítókkal minőségügyi kérdésekben.
  • Eljárási és munkautasítások felügyeleti rendszerének támogatása, belső utasítások aktualizálása, új folyamatok utasításban való szabályozása.
  • Külső, belső folyamat auditok operatív feladatainak előkészítése, határidőre történő lebonyolításában, kiértékelése.
  • Aktív részvétel a vállalat MIR-KIR rendszerével kapcsolatos tanúsító auditokra való felkészülésben, auditok alkalmával a feltárt hiányosságok megszüntetésére irányuló intézkedések meghozatalában való részvétel.
  • A gyártási és szállítási ütemtervek alapján a műszakos minőségellenőrök munkavégzésének támogatása, a belső hibák javításainak koordinálása a technológia bevonásával.

Elvárások

  • Aktív, legalább kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőség-és környezetirányítási területen, gyártó cégnél szerzett min. 1-3 éves tapasztalat
  • Termék és folyamatauditok lebonyolításában való jártasság
  • Projektvezetésben, projektfeladatok hatékony megoldásában szerzett tapasztalat
  • Alapvető mérő és ellenőrző eszközök ismerete
  • Műszaki rajz értelmezésének képessége
  • Microsoft Office alkalmazások megbízható ismerete (Excel, word, Power Point)
  • Stressztűrő képesség, terhelhetőség, jó kommunikációs készség, és képesség az összetett feladatok kezelésére

Előnyt jelent

  • SAP ismeret
  • Fémipari tapasztalat
  • Egyedi alkatrész gyártásban szerzett tapasztalat
  • LEAN / KAIZEN szemlélet és gyakorlati ismeretek
  • Termék és folyamat FMEA ismeret

Amit kínálunk

  • Pozitív, fiatalos gondolkodású csapat
  • Családias hangulat a mindennapokban: horgászverseny, fánknap, fagyinap, tojáskeresés, mikuláscsomag, karácsonyi vacsora
  • Decemberben két ünnep között pihenés otthon
  • Szakmai fejlődési lehetőség, személyre szabott karrierterv alapján
  • Fizetésen felüli egyéb juttatások, mint cafeteria, negyedéves bónusz bruttó bér függvényében és év végi bónusz minden munkavállalónak egységesen
  • Munkába járás támogatása nem helyi munkavállaló esetében 100% támogatás tömegközlekedéssel, autóval 30 Ft/km
  • Stabil, folyamatosan növekvő cég áll mögötted

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Manz Hungary Kft. a német tulajdonú Manz AG magyarországi leányvállalata. Az üzemünk egyedi gyártású termékek előállításával foglalkozik, ezért munkánk mindig érdekes és változatos. Kis- és nagy alkatrészek, komplett szerelt egységek, valamint a hegesztett szerkezetek elkészítését végezzük különböző iparágak részére.
A kollégáink ötleteikkel, kreatív együtt gondolkodásukkal nagyban hozzájárulnak cégünk sikeréhez, mert „Mi nem csak gépeket, hanem szakembereket is építünk”.