Autószerelő

Állás részletei

  • Cég neve

    Bázis Kontroll Kft.

  • Munkavégzés helye

    6728 Szeged, Dorozsmai út

  • Fizetés

    Nettó 300e Ft havi bér
  • Munka típusa

    • Teljes munkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány
Állás elmentve
A hirdetést eltávolítottuk a mentett állásai közül. Visszavonom
A hirdetés adatait sikeresen elküldte az email címére.

Állás leírása

Feladatok

Autószerelői pozíció
Szegedi dinamikusan fejlődő műszaki vizsgaállomás és szervíz jó kedélyű csapatába keres autószerelői pozícióba napi 8 órában munkájára igényes kollégát kiemelt fizetéssel hosszú távra, előrelépési lehetőséggel!

Elvárások

agilis, csapatjátékos, munkájára igényes, precíz

Előnyt jelent

több éves szakmai tapasztalat, de nem feltétel

Amit kínálunk

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Közel 20 éve működő dinamikusan fejlődő cég

önéletrajz és telefonszám megadása

Álláshirdetés jelentése