Villany-gáz általános karbantartó éttermi és üzemi konyhai területre

Állás részletei

  • Cég neve

    Na-Ti Trade Kft

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Munka típusa

    • Teljes munkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány
Állás elmentve
A hirdetést eltávolítottuk a mentett állásai közül. Visszavonom
A hirdetés adatait sikeresen elküldte az email címére.

Állás leírása

Feladatok

Villany-gáz általános karbantartót keresünk nagyüzemi konyhánkra és éttermeinkbe az alábbi feladatokkal:

•    Gépek zavartalan működésének biztosítása (üst, bukó, sütők, zsámolyok,
gőzpárolók, frituk, mosogatógépek, csomagolók, kisgépek)
•    gépek/berendezések és irodatechnikai eszközök
bekötésénél/cseréjénél/javításánál felmerülő villanyszerelési munkák elvégzése, kisgépek házilag javítható elektromos hibáinak kiszűrése/megoldása, illetve épületvillamossági szerelési feladatok ellátása.
•    Hirtelen meghibásodások gyors, szakszerű elhárítása
•    Hibakeresés elvégzése a meghibásodott berendezéseken és részvétel hiba
elhárításába
•    Kapcsolattartás a szervízekkel, külsős vállalkozók munkájának ellenőrzése és felügyelelete, szükség esetén segítése
•    Szükséges karbantartáshoz/javításhoz/gépcserékhez kapcsolódó
beszerzési feladatok lebonyolítása

Elvárások

•    középfokú szakirányú végzettség - villany-gázszerelő
•    2-5 évig terjedő szakmai tapasztalat
•    megbízhatóság, önállóság, precizitás, felelősségtudat, jó kommunikációs és problémamegoldó készség
•    B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

Üzemi konyhai gépek terén szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

•    bejelentett munkaviszony
•    kiemelkedő bérezés
•    étkezési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Cégcsoportunk budapesti önkiszolgáló éttermek, kávézók és büfék üzemeltetése mellett, több mint tizenöt éves múlttal rendelkezik dobozos ételkiszállítással 13. kerületi bázis konyhánkról.

Álláshirdetés jelentése