UNIO 2365 Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Szakács

    UNIO 2365 Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    2365 Inárcs

  • Fizetés

    Nettó 2 700 - 2 900 Ft/óra bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Szakácsot keresünk az inárcsi Bagolyvárba a 2 állandó szakács kolléga mellé. A'la carte étterem vagyunk amihez tartozik egy 35 szobás vendégház is. A munkaidő reggel 10 órától este 22 óráig tart. Bejelentett, hosszú távú munkáról van szó. A bérezés 33.000-35.000 Ft/nap (tudástól függően). Természetesen a napi 2-szeri étkezés és személyzeti kávé, ital is jár.

Elvárások

- A'la carte étterem
- Büféasztalos vacsora a szálló vendégek részére

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

A „jelentkezem gombra kattintás után, kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.