Mérlegképes könyvelő

  • Cég neve

    Conselho Ügyviteli Iroda Kft.

  • Munkavégzés helye

    1152 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • teljes körű könyvelési feladatok ellátása ügyfelek részére
  • vegyes könyvelések, elhatárolások készítése
  • havi és éves zárások
  • adóbevallások, adatszolgáltatások, statisztikák készítése
  • beszámoló, kiegészítő melléklet elkészítése
  • közreműködés a zárási és könyvvizsgálattal kapcsolatos feladatokban
  • egyéb feladatok ellátása a főkönyvelő megbízása alapján
  • A feladatok egy részét ügyfeleink telephelyén kell ellátni

Elvárások

  • számviteli törvény és adójogszabályok naprakész ismerete
  • számítástechnikai ismeretek, irodai alkalmazások ismerete
  • ügyfél-orientáltság
  • rendszerszemlélet, alaposság, megbízhatóság

Előnyt jelent

  • deep.erp, és/vagy kulcs-soft rendszerismeret,
  • könyvelő irodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • munkahelyünk zöld irodai környezetben van, tetőkerttel,
  • szakmai továbbképzéseken való részvétel
  • kutyabarát munkahely vagyunk, kutyáink bejárnak az irodába.

Munkahelyi extrák

  • Kutyabarát

Céginformáció

  • A CONSELHO kis- és középvállalkozásoknak nyújt üzleti back office szolgáltatásokat, melyek kiterjednek a teljes körű vállalati pénzügyi, számviteli feladatok ellátására és a humán erőforrás rendszerek kialakítására, működtetésére.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát és motivációs levelét, fizetési igény megjelölésével küldje el nekünk.